Ułatwienia dostępu

Skip to main content

 Koncert zespołu Czerwone Gitary

 W niedzielę 12 marca 2023 roku w hali widowiskowo-sportowej „Nowa Concordia” odbył się koncert zespołu Czerwone Gitary. Na początku Burmistrz Miasta i Gminy Szamocin złożył życzenia wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet, następnie dyrektor Szamocińskiego Ośrodka Kultury wraz z panią Mariolą Jankowiak zaprosili na koncert. Hala wypełniona była sporą ilością widzów. Zespół zagrał największe przeboje  Czerwonych Gitar między innymi: „Nie zadzieraj nosa”,  „Kwiaty we włosach” czy „Nikt na świecie nie wie”, „Już za rok matura” i wiele innych znanych przebojów. Publiczność bardzo energicznie reagowała  na śpiewane piosenki. Wspólnym śpiewom nie było końca.

Po koncercie członkowie zespołu podpisywali płyty i rozdawali autografy do ostatniego widza. Podziękowania należą się wszystkim widzom za wspaniały odbiór jak również Agencji Artystycznej „TAMADA”  pani Marioli i Bogdanowi Jankowiak za podjęcie się organizacji koncertu oraz pracownikom Szamocińskiego Ośrodka Kultury. Szczególne podziękowania dla panów Marcina Bartola, Marka Górzyńskiego, Ireneusza Gapińskiego i Rajmunda Woty za pomoc techniczną. Natomiast dyrektorom, instruktorom z domów kultury, tj. z Kaczor, Wyrzyska, Łobżenicy, Sadek za pomoc przy zorganizowaniu wyjazdu do Szamocina na koncert.  Nad bezpieczeństwem  i organizacją  ruchu czuwała jednostka OSP Szamocin  na czele z prezesem panem Markiem Sobkowiakiem, na ręce którego składam szczególne podziękowania. Dziękuję także dyrekcji Szkoły Podstawowej z Szamocina za użyczenie krzeseł.

Informacja:

Jak zapowiadaliśmy koncert ELENI odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej „Nowa Concordia” w dniu 14 października (sobota) 2023 roku o godzinie 18:00.

                                                                                                      Dariusz Rybarczyk

 

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 275