• Kontrast
 • Tekst
 • Powiększenie
 • Skalowanie treści 100%
 • Aa Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%
 • 6
 • 1
 • 5
 • 2
 • 3
 • 4

 

Zapraszamy do udziału w II Powiatowym Biegu Bez Spiny! Już 13 maja, w Zacharzynie, odbędzie się druga edycja imprezy biegowej dla tych, co nie biegają. Rok temu w sztafecie wokół chodzieskiego rynku, udział wzięło 200 osób. Wydarzenie miało charakter charytatywny, a zebrane podczas niego środki (8 281,86 zł) zostały przekazane Fundacji Ukryte Marzenia, która następnie rozdysponowała je na pomoc dotkniętej wojną Ukrainie.

W tym roku zbieramy dla Oliwii Mandelke. Do biegu na boisku sportowym przy Wiejskim Klubie Kultury w Zacharzynie, zapraszamy przedstawicieli urzędów, stowarzyszeń, przedsiębiorstw, szkół, jednostek z terenu powiatu chodzieskiego, wszystkich tych, którzy lubią biegać i tych, co nie biegają. Organizatorami wydarzenia są Starostwo Powiatowe w Chodzieży, Gmina Chodzież, Jakub „Spina” Wójcik, Sołectwo Zacharzyn, Koło Gospodyń Wiejskich w Zacharzynie, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Zacharzyn 2004” oraz Chodzieski Dom Kultury.

Jeżeli chcecie dołączyć do naszej akcji, prosimy przygotować czteroosobowy skład, który wystartuje w jednej z zaplanowanych przez nas sztafet. By wziąć udział w „Biegu bez spiny”, należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy i wnieść opłatę startową za każdego z zawodników. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej Powiatu Chodzieskiego lub pod nr tel.: 501 271 026.

Formularz zgłoszeniowy.pdf

Zgoda rodzica.pdf

Regulamin.pdf

 • Utworzono .
 • Kliknięć: 149