Ułatwienia dostępu

Skip to main content

100 placów zabaw na 100 lat NIVEA

 

Do wygrania telewizor 32 " !!!

 

PROSIMY O GŁOSY!!!


Głosować można raz dziennie - prosimy o jak najczęstsze oddawanie głosów!!!


Kliknij, aby powiększyć!!!

Gmina Szamocin zgłosiła się do konkursu organizowanego w związku ze 100-leciem istnienia marki NIVEA Polska Sp. z o.o. Celem konkursu jest wyłonienie 100 zwycięskich lokalizacji zgłoszonych do konkursu przez gminy, a wybranych w ramach głosowania przez internautów, w tym przypadku zgłoszona jest lokalizacja na ul. Górnej 1a w Szamocinie. Podstawą wyboru jest oddana liczba głosów na dane miejsce. Konkurs przeprowadzony będzie do 31 października 2011 roku, w dwóch etapach, które jeszcze pozostały:

  • Etap III od dnia 1 września 2011 roku do dnia 30 września 2011 roku;
  • Etap IV od dnia 1 października 2011 roku do dnia 31 października 2011 roku

Aby zagłosować na plac zabaw:

  1. Zarejestruj się (http://www.100latnivea.pl/glosowanie/rejestracja)
  1. Zaloguj się
  2. Wybierz lokalizację Szamocin, ul. Górna 1a
  3. Zagłosuj


W ciągu 24 godzin można oddać jeden głos na wybraną lokalizację.


Wyniki głosowania w ramach każdego z etapów konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.nivea.pl


Każdy z internatów biorący udział w głosowaniu uczestniczy w klasyfikacji Lokalny Bohater. Klasyfikacja ta jest rankingiem internautów głosujących na poszczególne lokalizacje. Im więcej oddanych głosów tym wyżej w rankingu znajduje się dany internauta.
Oddanie głosu przez internautę na wybrany plac zabaw oznacza przyznanie mu 5 punktów do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw. Jeżeli zaproszona przez internautę osoba odda głos, zapraszający otrzymuje 1 punkt do klasyfikacji Lokalny Bohater.

Zostając lokalnym bohaterem SZAMOCINA można wygrać 32” telewizor ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Szamocin, Warunkiem jest przekroczenie 4000 tysięcy punktów osoby posługującej się jednym loginem, gdy uda się zdobyć  plac zabaw dla Szamocina.


W trosce o potrzeby i wartości rodzinne, pragniemy zdobyć plac zabaw dla dzieci. To idealne miejscem spotkań rodzinnych, pozwalające jednocześnie na kreowaniu właściwego sposobu spędzania czasu wolnego. Plac zabaw byłby przeznaczony dla dzieci w różnym wieku i dawał możliwość prawdziwej aktywności fizycznej, która jest tak ważna, a tym samym jest formą atrakcyjnego i miłego spędzania czasu przez najmłodszych mieszkańców miasta.

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 6091