• Kontrast
 • Tekst
 • Powiększenie
 • Skalowanie treści 100%
 • Aa Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%
 • 6
 • 1
 • 5
 • 2
 • 3
 • 4

„Jeszcze troszeczkę i będzie Ok” – takie hasło przyświecało w ostatnich dniach rywalizacji o plac zabaw, który powstanie w Szamocinie przy ul. Górnej 1.

31 października wszystko stało się jasne! Po kilku miesiącach intensywnej pracy – oddawania głosów na NASZĄ lokalizację zwyciężyliśmy, bo tak należy traktować zajęcie 6 miejsca w IV etapie konkursu „100 PLACÓW ZABAW NA 100 LAT NIVEA”. Pragniemy podziękować wszystkim mieszkańcom i przyjaciołom zaangażowanym w osiągnięcie tak doskonałego wyniku końcowego.Powiedzenie „w jedności siła” znalazło swoje potwierdzenie w ilości 116.597 uzyskanych głosów. W ostatnim czasie nie był to jedyny konkurs w którym rywalizował Szamocin.

Z bardzo dobrym wynikiem 4.390 głosów uplasowaliśmy się na 8 miejscu w plebiscycie na najpiękniejszy rynek w Wielkopolsce. Warto podkreślić, że uzyskaliśmy najwięcej głosów w powiecie chodzieskim, a nawet znacznie więcej niż duże miejscowości w województwie. Można być dumnym widząc, że wszelkiego rodzaju działania podejmowane dla dobra mieszkańców naszego miasta i gminy są zauważane i doceniane.

 

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Miasta i Gminy Szamocin

Eugeniusz Kucner

 

 • Utworzono .
 • Kliknięć: 5154