Ułatwienia dostępu

Skip to main content

„Jeszcze troszeczkę i będzie Ok” – takie hasło przyświecało w ostatnich dniach rywalizacji o plac zabaw, który powstanie w Szamocinie przy ul. Górnej 1.

31 października wszystko stało się jasne! Po kilku miesiącach intensywnej pracy – oddawania głosów na NASZĄ lokalizację zwyciężyliśmy, bo tak należy traktować zajęcie 6 miejsca w IV etapie konkursu „100 PLACÓW ZABAW NA 100 LAT NIVEA”. Pragniemy podziękować wszystkim mieszkańcom i przyjaciołom zaangażowanym w osiągnięcie tak doskonałego wyniku końcowego.Powiedzenie „w jedności siła” znalazło swoje potwierdzenie w ilości 116.597 uzyskanych głosów. W ostatnim czasie nie był to jedyny konkurs w którym rywalizował Szamocin.

Z bardzo dobrym wynikiem 4.390 głosów uplasowaliśmy się na 8 miejscu w plebiscycie na najpiękniejszy rynek w Wielkopolsce. Warto podkreślić, że uzyskaliśmy najwięcej głosów w powiecie chodzieskim, a nawet znacznie więcej niż duże miejscowości w województwie. Można być dumnym widząc, że wszelkiego rodzaju działania podejmowane dla dobra mieszkańców naszego miasta i gminy są zauważane i doceniane.

 

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Miasta i Gminy Szamocin

Eugeniusz Kucner

 

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 5319