Komunikat!!!

Gmina Szamocin informuje, że zostaje wydłużony termin naborów wniosków od mieszkańców w celu przygotowania wniosku aplikacyjnego o dofinansowanie realizacji projektu parasolowego obejmującego zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych (panele wytwarzające energie elektryczną ze słońca) na budynkach mieszkalnych w ramach Wielkopolskiego Programu Operacyjnego - Podziałanie 3.1.1. Wytwarzanie energii z odnawialnych źródeł energii. Nabór prowadzony będzie do dnia 28.07.2017 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania wniosków za pośrednictwem strony internetowej: http://oze.gminaszamocin.pl/ zakładka "Zgłoś się!" lub osobiście w UMiG Szamocin pok. nr 10 w dni robocze od 700-1430.

Wykaz dokumentów niezbędnych do realizacji projektu otrzymają Państwo w potwierdzeniu zgłoszenia które otrzymają Państwo za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przedmiotowy wykaz dokumentów dostępny jest również na stronie internetowej www.oze.gminaszamocin.pl w zakładce ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII W GMINIE SZAMOCIN. Dokumenty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 01.08.2017 r. Ze względu na krótkie terminy realizacji prosimy osoby, które dokonały już zgłoszeń o jak najszybsze dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do siedziby UMIG Szamocin pok. nr 10.