Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Noclegi

Same noclegi, noclegi z wyżywieniem oraz bez wyżywienia Miasto Szamocin oferuje w różnych obiektach; od prywatnych kwater po pensjonaty agroturystyczne, motele, pola biwakowe i kawaraningowe - pokoje: jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe z wyżywieniem lub bez oraz noclegi dla grup. Osoby indywidualne i grupy mają do dyspozycji: pobyt weekendowy, świąteczny, noworoczny lub dłuższy.

 Baza noclegowa

Gospodarstwo Agroturystyczne - Renata Spychalska


Oferuje do wynajęcia pokoje w Laskowie k/Szamocina - liczba miejsc 20

Gospodarstwo Agroturystyczna "Przystań"
Adres: Żeglarska 41, 64-820 Szamocin

gsm : +48 606 904 825

 

Lidia i Jarosław Woźniczka

Gospodarze posiadają 5 pokoi w oddzielnym budynku, położonym w sadzie. Właściciele zapewniają pełne wyżywienie oraz dostęp do urządzeń kuchennych. Na miejscu można kupić twaróg, owoce, masło, jajka i miód. Gospodarstwo sąsiaduje z jeziorem i posiada prywatną plażę. W gospodarstwie jest 9 koni (7 wierzchowych), hucuły i konie rasy wielkopolskiej. Gospodarze organizują dla gości przejażdżki konne, przejażdżki bryczką i kuligi. W okolicy liczne trasy piesze i rowerowe. Z atrakcji warto wymienić m.in. Pradolinę Noteci, Szlak Twórcy Mazurka Dąbrowskiego, głaz narzutowy – „Zaklęta Karczma”, aleję kasztanowo – lipową. Dla grup szkolnych i przedszkolnych organizowane są lekcje historyczne - wyprawa w XIX w, lekcje pszczelarstwa, lekcje biologii i różnych dziedzin plastyki. Przynależność do: Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Północnej Wielkopolski „Krajna” kategoria: 2 słoneczka. Odpoczynek w kwaterze: styczeń - grudzień, znajomość języków obcych: niemiecki, angielski, rosyjski, francuski.

 

Lidia, Jarosław Woźniczka - Agroturystyka
Adres: Polna 6, 64-820 Szamocin
Tel : +48 67 2848114

gsm : +48 888 693 771
www: http://www.polna6.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oferta: oddzielny dom: pokoje 2, 3 i 4 osobowe (osobna łazienka).

 

Motel "U Koziołka"

Ośrodek U Koziołka oferuje wynajem komfortowych pokoi. Motel leży nad jeziorem Siekiera ze strzeżonym kąpieliskiem zachęcającym do korzystania z kąpieli i uprawiania sportów wodnych oraz z możliwością wędkowania.

"U KOZIOŁKA"
Adres: Parkowa 1, 64-820 Szamocin
Tel : + 48 67 2848174

gsm : + 48 606 935 713
www: http://www.ukoziolka.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oferta: 45 miejsc noclegowych.

 

Akacjowy Dwór

Oferta: Akacjowy Dwór dysponuje 32 miejscami noclegowymi, w tym 9 komfortowymi pokojami o wysokim standardzie z łazienką oraz dużym, rodzinnym apartamentem. Połowa pokoi posiada widok na urokliwe jezioro. Stylowa aranżacja wnętrz, sąsiedztwo parku oraz bezpośredni dostęp do strzeżonej plaży, zapewnia wspaniały wypoczynek. W obiekcie znajduje się sala konferencyjna oraz bankietowa. Goście Akacjowego Dworu mogą skorzystać z jacuzzi oraz siłowni, latem z otwartego basenu i placu zabaw.

Akacjowy Dwór
Bernadeta Dziekan-Standowicz
ul. Parkowa 3
64 – 820 Szamocin
Telefony: 67 283 33 66, 502 329 573
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa: www.akacjowy-dwor.pl

Ośrodek Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy.

Sala konferencyjna na 30 miejsc, do dyspozycji gości: siłownia, korty, plac zabaw, boisko sportowe, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, sala komputerowa, internet (SDI), boisko do koszykówki, strzeżone kąpielisko, możliwość grillowania, miejsce na ognisko, parking strzeżony, organizacja kolonii..., nocleg od 15 zł

  

Ośrodek Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy.
Adres: Szkolna 11, 64-820 Szamocin
Kontakt: tel.: +48 67 2849093
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oferta: 60 (+7) miejsc noclegowych: oddzielny dom - pokoje 1, 2, 4 i 8 osobowe.

  • Kliknięć: 22371