Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Zajęcia dla Ukraińców

 W obliczu działań wojennych w Ukrainie mieszkańcy gminy Szamocin w różnorodny i aktywny sposób angażują się  w pomaganie uchodźcom. Jedną z takich form pomocy są nieodpłatne zajęcia z języka polskiego jako obcego dla osób zamieszkujących Miasto i Gminę Szamocin.  Użytkowa znajomość  języka polskiego stanowi wielką potrzebę wśród imigrantów z Ukrainy, którzy chcą jak najlepiej funkcjonować w nowej rzeczywistości.                       W sali Centrum Integracji  Środowiskowej przy ulicy Rynek 1 w każdy czwartek o godzinie 9:00 odbywają się zajęcia prowadzone przez panią Agnieszkę Szulc. Własny rozwój i podnoszenie kompetencji  jest najlepszą inwestycją i nadzieją na lepsze jutro.

Chętnych zapraszamy.

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 377