Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Szanowni Państwo

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka 7 Ryb wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców obszaru wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Rybackich LGR 7 Ryb uruchomiło bezpłatną usługę doradczą.


 

Podczas indywidualnych spotkań z specjalistą ds. wdrażania Programu Operacyjnego RYBY na lata 2007-2013 osoby/podmioty chcące ubiegać się o dofinansowanie będą mogły uzyskać niezbędne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące ich pytania.Każda konsultacja będzie trwała co najmniej 45 minut na jedną osobę i przeprowadzana będzie w siedzibie Biura LGR przy ul. Kolejowej 24 w Wągrowcu. Pierwsze spotkania zaplanowano w dniach: 12, 19, 26 lipca br., a także 16 i 23 sierpnia br. w godz. od 10.00 do 17.00.Wszystkie osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z usługi doradczej prosimy o kontakt z Biurem LGR w celu ustalenia harmonogramu spotkań.

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 5225